Başarınız, başarımızdır…
Güvencesi…
CeLTTouR Kalitesi
<< >>

 DÜŞÜNCELER

 Canımız Acentamız;

Seyahatimizin başlangıcından itibaren gerek vize işlemleri gerek öğrenci koordinasyonu sağlamakla kalmayıp seyahatimiz sürecince sıcak dostluğunla yanımızda her an varolarak kalbimizi kazandın. (Beleş ısmarladığın kahvelerinde bunda rolü olabilir)

15 günlük bu gezimiz gerek öğretmenler gerek öğrenciler için unutulmaz anlarla doluydu. Listemizin başında vatan hasreti ile yanan çocuklarımıza yaptığın ‘’Lahmacun Metroda yenir Partisi’’ gelmekte. Zavallı genç öğretmen Özge’yi kandırıp Thorpe Park ta Ölüm Treninde uçarcasına gitmeniz , Covent Garden’da Cheesecake partimiz (Demet Hocanın diyet saplantısından dolayı Salata yesede) çocukların adımları ile kendi adımlarını bir tutup bizleri arkanda koşturtmanız,Oxford, Christ Church te (Herry Potter) bile o uzun kuyruğa bizi sokmayarak sıraya kaynayarak Türküz Biz Türküz’ü kanıtlaman, Çocukların özlediği sabah kahvaltılarını Türk geleneklerine göre uygun hale getirmen (Kuru Pasta,Zeytin,Peynir vs.) bizlerin asla unutamayacağı anlardır.

Sana gezdiğimiz yerleri bir daha hatırlatalım mı? Uxbridge, Londra Madame Tusaud’s, Uxbridge, Windsor, Uxbridge, Kensington, Thorpe Park Temalı Park, Uxbridge, Cambridge, London, Uxbridge,Oxford (Gördüğün gibi ölmüşüz ama yine senin genç ruhuna yetişememişiz ki daha 3 kere Londra yapalım diyordun) Yani Cüneyt Bey; reklamlarda gördüğümüz ‘’BU SEYAHAT KAÇMAZ, DOPDOLU BİR GEZİ SİZİ BEKLİYOR’’ sizinle gerçek oldu.

 Her şey için teşekkürler……

 TED ANTALYA KOLEJİ ÖĞRETMENLERİ

Ayni dönemde TED Antalya Koleji öğretmenleri ile birlikte şirketinizin programına katıldığım için çok mutlu oldum. Yukarıda yazılan tüm duygu ve düşüncelere katılıyor ve onaylıyorum. Muhteşem bir 2 hafta ben ve öğrencilerim geçirdik. Her şey için teşekkürler.

 ÖZGE ÖNAL, MANAVGAT BAŞAR KOLEJİ

Sevgili ve Saygı değer Cüneyt Bey;

Özellikle size teşekkür ederek başlamak istiyorum; Neden mi?

Öncelikle çok samimi ve candan yaklaşımınız için. Bu tür organizasyonları yapan çok insan ve çok şirket var ama sizin gibi samimi ve içten davranan, sabırla bizleri dinleyen ve isteklerimizi hiçbir benzerlik göstermeden yapan yok. Sempatik ve içten yaklaşımınızın yanında yapmış olduğunuz eksiksiz ve noksansız programlar ve gezi boyunca binlerce kilometre uzaktan bizi takip etmeniz bizlere ayrı bir güven verdi. Ben ilk defa Amerikaya gitmeme rağmen sizin yapmış olduğunuz organizasyon sayesinde hiçbir zorluk ve sıkıntı ile karşılaşmadık. Gerek uçak organizasyonları gerekse kaldığımız Üniversiteler sadece beni değil hem benim öğrencilerimi hem de öğrenci velilerimi çok mutlu etti.

17 yıldır yaz okullarına öğrenci götürüyorum ama en sorunsuz ve rahat olanını bu sene sizin yardımlarınızla gerçekleştirdim. Bilmiyorum daha neler söylesem. Sözlerimi tekrar size teşekkür ederek bitirmek istiyorum, böyle güzel böyle rahat bir organizasyon yaptığınız ve ayrıca bana Amerikayı tanıtıp görme fırsatı verdiğiniz için. Daha sonraki turlarda buluşmak üzere size sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 Hasan ÖZGEN, ENVAR KOLEJİ İngilizce Zümre Başkanı.

Sevgili Cüneyt GÜNGELEN;

Hiçbir zaman yurtdışına gitmeyi düşünmezken bir anda kendimi 2004 te Cambridge te buluverdim. Tabii bu tamamı ile sizin iyi niyetli yaklaşımınızla oldu. İlk etapta size güvenmek konusunda çok ürkektik hem okul olarak hemde veliler olarak ama başlangıçtan itibaren (Vize alımı) baktım ki ne zaman ihtiyaç duysak hemen yanımızdaydınız.

Yapmış olduğunuz organizasyon o kadar mükemmeldi ki tarif etmek mümkün değil. Hem benim için hemde gurubumuzda bulunan öğrencilerimiz için inanılmaz bir olaydı.

Ardında bir yıl sonra Amerika rüyamızı gerçekleştirdiniz. Hepimiz için ulaşılması güç bir rüyaydı bu. Ancak bunuda bizim için büyük bir ustalık ve profosyonellikle başardınız. Hiçbir sorun yaşamadan 3 haftamızı dolu dolu yaşayıp tadı damağımızda kalarak döndük.

Şimdi Fizana gidiyoruz katılırmısınız deseniz o organizasyon içinde koşa koşa geliriz. Taahhüt ettiğiniz her şeyi ve hatta fazlasını yerine getirdiniz. Söylenecek fazla bir şey yok aslında sizde bir eğitimcisiniz ve bir babasınız her şeyden önce hep ilgilisiniz. Bu özelliklerinizi de hiç kaybetmiyeceğinizde aşikar. Yapmış olduğunuz bu kusursuz iki organizasyona eşlik etme fısatı verdiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Bundan sonrada sizinle programlarınıza katılabilmek dileğiyle…

 Gamze TEKTAŞ, ADEM TOLUNAY ANADOLU LİSESİ.

Okulumuzun ve Antalya’nın en hızlı Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Acentası sahibi Sevgili Cüneyt, Değişen vize prosüdürünün ( Muvaffakatname, tekrar muvaffakatname ve bizim isimlerimizle MUVAFFAKATNAME…..) İngiliz Konsolosluğunun başımıza açtığı onca sıkıntıdan sonra bu gezimizin bu kadar keyifli geçeceğini inanın hiç tahmin edemiyorduk. İlk hafta yanımızda olmamana rağmen taaa Amerika’dan verdiğin direktiflerle, yokluğunu hiç hissetmedik. Uxbridge Merkezden başlayan turlarımız, Londra, Madame Tusaud’s, Uxbridge, Londra Science Museum, Oxford, Cambridge, London Sightseenig, Thorpe Park, Windsor, Turkish Neighbourhood(sadece bizim grup) vs.vs…gibi yerlerle devam etti. Uykuya hasret kaldığımız, en az TED Antalyadaki kadar mesai yaptığımız bu gezi bütün yorgunluğumuza değdi.

Tabii ki Türk Yemeklerine en hasret kaldığımız anda tüm grubu götürdüğün muhteşem kebapçı ve hepimize yaptığın Sucuk Ekmek kıyağını unutamayacağımız anlarımız arasındaydı.

Uzun lafın kısası bu gezide bize verdiğin tüm destek ve yarattığın tüm güzellikler için çok teşekkür ederiz.

 TED ANTALYA KOLEJİ

Sevgili Cüneyt Bey;

Hem bizim için, hem de sizin için kabusa dönüşen bir ton vize prosedüründen, veli ve yönetim fasıllarından sonra İngiltere yolculuğumuzun benim için rezil olacağını düşünerek adım attım bu yolculuğa…. Eminim sizin içinde şüphelerle dolu bir başlangıç olmuştur ancak şuanda bu satırları yazarken yolculuğumuzun son gününün son saatlerinde, hem öğrencilerimizde hem de bendeki gülümseme sanırım gezimizin kısa ve net özetini yapan bir göstergedir.

 Fazla söze gerek yok sanırım. Her şey için çok ama çok teşekkürler.

 TED AYDIN KOLEJİ

 Değerli arkadaşım Cüneyt;

TED ANTALYA KOLEJİ’nin ilk Amerika macerası ben ve öğrencilerimiz için çok keyifliydi. Her ne kadar bu gezimize Yerlikaya-Valiz-Pasaport olayları damgasını vurduysa da (Yurtdışı Gezilerinin doğasında olabilecek ve şirketlerin hiçbir sorumluluğu olmayan olaylar) ben olanları ‘’nazar boncuğu’’ olarak kabul ettim.

İlk başta bu işin çok zor olacağını düşünmüştüm ama sizin olaylara profesyonelce yaklaşmanız ve çözümler üretmeniz bizleri çok rahatlattı. Binlece kilometre uzakta olmak Çocuklara hem anne hem baba olmayı gerektiriyor. Sizin öğrencilerle olan diyaloğunuz da bizim için çok önemliydi. Çok Sağolun.

İnşallah hayırlısıyla evimize döneriz,HER ŞEY için , özellikle SABRINIZ için çok teşekkürler. Bu gezide tanıdığım diğer öğrencilerinde her biri birer PIRLANTA Onları da çok seviyorum

 Saygılarımla

 TED ANTALYA KOLEJİ ZÜMRE BAŞKANI

Sevgili Cüneyt Bey;

Hayatımda hiç gidemeyecegimi düşündüğüm Amerika’ya sizin sayenizde gittim Yıllar boyu anlatacağım tam 25 günlük Orlando ve New York turu öğrencilerimizle birlikte geçirdim. Dolu dolu ve çok güzel yerler görüp çok eğlendik ve çok şeyler öğrendik.

Umarım gelecek senelerde de bir çok öğretmen arkadaşlarımda benim yaşadığım tecrübeyi sizinle yaşarlar. Şimdi İstanbul’dayız, şöyle keyifli bir Türk Kahvesi içerek bu satırları yazıyorum.

Her şey için çok teşekkür ederim.

 Sevgilerimizle.

 TED ANTALYA KOLEJİ

 Sevgili Cüneyt Bey;

Antalya’dan Eskişehir’e nasıl yetiştiniz bu bizim için bir sır olarak kalsada göstermiş olduğunuz perfonmans ve mükemmel programınız için sizlere teşekkür ederek bu yazıma başlamak istedim.

Tüm vize işlerimizi de yapmış olduğunuz yardımlar ve İstanbul’da da bizi yalnız bırakmamanız başta bende ve velilerimizde güvenimizi sağladığınızı söyleyebilirim.

İngiltere programında da yanımızdan hiç ayrılmadan bizlerle birlikte olmanız ve programı fazlasıyla takip etmeniz okul olarak ve Veliler olarak her zaman takdirlerimizi kazandınız.

Sorunlardan uzak ve yoğun bir programın sonunda önümüzdeki yıllarda da sizlerle birlikte programlarınıza katılmak tek dileğimizdir.

Her şey için Çok ama çok teşekkürler

 TED ESKİŞEHİR KOLEJİ

Sevgili Cüneyt Bey;

Öncelikle sabrın, neşen ve yardımların için yani kısaca her şey için çok teşekkür ederiz. Bu 15 gün içerisinde öğrencilerin hem eğlendikleri hem de bir çok fayda sağladıklarını gördük. Bunun yanında bir yerde çok faydalandık, mesela arabaların plakaları, tren ve taşıma araçlarının rotaları, mağazalardaki kargaşalardan ve kasa kuyruğundan nasıl kurtulunacağı, bir pantolonun nasıl düşmediği, ağaca nasıl tırmanılır, bumerang çatıdan nasıl alınır,kola makinalarından kola alımı ve daha aklımıza şu an gelmeyen trajikomik bir sürü şey öğrendik.

İlk başta bizler de biraz tedirgindik, fakat o kadar düzenli ve yolunda gitti ki her şey (sizin sayenizde) 3 günün sonunda biz ve öğrencilerimiz tamamen alışmıştık. Bu gezimizde unutulmayacak, gezimize damgasını vuran söz ve olaylarla kapanış yapmak isteriz.

– Am I fat

– Hacı harbiden

– Haaaa Flaming Hall demek istediniz!

– Keşke girmeseydik(Thorpe Park Saw korku tüneli)

– Grup Liderini çağır

– Twist again like we did last summer!

– Başınızda kim gidiyor……

Okulumuz TED ANTALYA KOLEJİ ve kendi adımıza her şey için çok teşekkür ederiz

 TED ANTALYA KOLEJİ ÖĞRETMENLERİ

Sevgili Cüneyt Hoca, Abi, Amca…..

İSTEK ANTALYA YEDİTEPE KOLEJİ’nin 2nci yılında da başarılı ve keyifli bir Yaz Okulunu daha tamamladık. İki hafta boyunca her şey çok güzeldi. Gurubumuz çok uyumluydu. Biz bunu satırlara dökmek yerine gurubumuzun ‘’EN’’leriyle hatırlanmasını istedik

Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

En tutumlu: Irmak&Sarp

En kibar: Bora&Ceylin

En iyi çekip çeviren:Aybüke Yılmaz

En temiz kalpli:Yasmin&Anıl

En duygulu: Duygu

En şık: Şimal&Sarp

En neşeli:Doğacan

En çılgın: Mina

En paylaşılamayan:İlksev

En Homesick:Aleyna&Almula

En sakin: İrem

En beyefendi: Ögeday

HOME HOME SWEET HOME

 İSTEK ANTALYA YEDİTEPE KOLEJİ